--- materiał sponsorowany ---
Reklama
Świąteczne Życzenia od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu.
W okresie świątecznym, czasie refleksji i nadziei, Przewodniczący Antoni Czyżyk w imieniu Biura Rady Miejskiej w Elblągu pragnie złożyć mieszkańcom naszego miasta serdeczne życzenia. W tym wyjątkowym czasie, gdy rodziny i przyjaciele zbierają się, aby świętować i dzielić się radością, ważne jest, by pamiętać o wartościach, które nas łączą, i o znaczeniu wspólnoty, w której żyjemy.
- 28.03.2024 12:05
Data dodania:
28.03.2024 12:05
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze