Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Walka z nadwagą i otyłością wśród młodzieży: Perspektywa trenera personalnego

Około 30% dzieci w wieku szkolnym ma nadwagę – tak wynika z danych opracowanych na zlecenie Ministerstwa Zdrowia. Jak to zmienić i usprawnić dzieci i młodzież? – ten temat poruszamy w tym odcinku podcastu „Kilka Pytań”.
Kliknij aby odtworzyć

Gościem programu jest trener personalny Patryk Drzewiecki, autor programu „Walki z otyłością wśród dzieci i młodzieży”. Razem z naszym gościem analizujemy przyczyny tego zjawiska, omawiamy skutki zdrowotne nadwagi i otyłości oraz sugerujemy praktyczne sposoby na walkę z tym problemem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, która pomoże zrozumieć i zmierzyć się z wyzwaniem utrzymania zdrowej wagi i stylu życia.

Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kekeTreść komentarza: do utylizacjiData dodania komentarza: 17.06.2025, 15:53Źródło komentarza: Motocykliści zatrzymali pijanego kierowcęAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Bo to zielona budka a one są niedobreData dodania komentarza: 17.06.2025, 14:03Źródło komentarza: Express Elbląg pyta: która lodziarnia króluje tego lata?Autor komentarza: jaaa2587Treść komentarza: A ta widoczna na zdjęciu wysepka z odstającymi krawężnikami to chyba żart projektanta. Niedługo tiry powyłamują te krawężniki, przecież tam jest za wąsko, czy kierownik budowy nie widzi błędu?!Data dodania komentarza: 17.06.2025, 13:11Źródło komentarza: Prace drogowe na ul. Okólnik w ElbląguAutor komentarza: Ale ciemnogródTreść komentarza: Dobre dobre. Gościu w sukience, który je przepiórki i niczego sobie nie żałuje będzie mi mówił co i kiedy mam jeśćData dodania komentarza: 17.06.2025, 11:12Źródło komentarza: Dyspensa Biskupa Elbląskiego Jacka JezierskiegoAutor komentarza: Ale ciemnogródTreść komentarza: Dobre dobre. Gościu w sukience, który je przepiórki i niczego sobie nie żałuje będzie mi mówił co i kiedy mam jeśćData dodania komentarza: 17.06.2025, 11:11Źródło komentarza: Dyspensa Biskupa Elbląskiego Jacka JezierskiegoAutor komentarza: ElblążaninTreść komentarza: No tak, można jeść mięsko ale daj pieniążka, bo przecież lepiej "dać rybę niż wędkę"Data dodania komentarza: 17.06.2025, 10:53Źródło komentarza: Dyspensa Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego
Reklama