Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Talent kontra praca: Droga do sukcesu w śpiewie feat. Maja Panicz

Oto nowy odcinek podcastu „Kilka Pytań”, w którym rozmawiamy z Mają Panicz – trenerką śpiewu ze studia artystycznego Szalone i Szalone małolaty. W czasie naszej rozmowy zagłębiamy się w temat, ile talentu oraz pracy trzeba włożyć, aby osiągnąć sukces w śpiewie.
Kliknij aby odtworzyć

Maja Panicz, jako trenerka śpiewu, posiada nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenie, ale również unikalną perspektywę na to, jak talent rozwija się i przekształca w sukces zawodowy.

Jak podkreśla, talent stanowi jedynie fundament, a prawdziwy sukces zależy od ogromnej determinacji, systematycznego treningu oraz nieustannej chęci doskonalenia się.

Podczas naszej rozmowy Maja Panicz dzieli się również swoimi wrażeniami na temat festiwalu w Krakowie, na którym młody utalentowany wokalista – Dawid Krasiński – zyskał Grand Prix dzięki swojemu wyjątkowemu wykonaniu utworu "Gore Gwiazda Jezusowi". Trenerka opowiada nam o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas obserwacji tego występu i co było kluczowe, aby zdobyć tak prestiżową nagrodę na tak wymagającym konkursie.

Link do występu Dawida Krasińskiego podczas XI Festiwalu Kolęd w Krakowie: 

https://fb.watch/pJWWdP6nnS/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HMChTreść komentarza: Dobromir, puknij się w czoło. Ile osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty, by dostosować prędkość? Jak masz problem to zwolnij do 30km/h. Co tu ma do rzeczy uskok (5 cm), kot, plama oleju czy łoś? Samochód nie łapie pobocza - to kierowca...Data dodania komentarza: 13.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: DobromirTreść komentarza: Ile jeszcze osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty aby władze gminny rychliki zajęli się remontem pobocza gdzie spad ma 4-5cm i gdy samochód złapie pobocza nie ma szans na uratowanieData dodania komentarza: 13.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: IoTreść komentarza: Słabo wystrojone miasto za to najbardziej zadłużone w województwie warmińsko mazurskim. BrawoData dodania komentarza: 13.12.2025, 11:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblazankaTreść komentarza: Proszę zwrócić uwagę na choinkii zawieszone wysoko na lampach przy ul. Ogólnej. Czy nikt nie widzi, że zostały zawieszone odwrotnie, tj. czubkiem w dół? Teraz gdy są podświetlane, dziwnie wyglądają, delikatnie mówiąc. Czy tego nikt z decydentów nie widzi? Czy to za duży problem w ich poprawieniu. Prezydenta proszę przyjrzeć się odrobinę gdyż miasto i bez tego jest krytykowane zwłaszcza pr#ez przyjezdnych, bardziej się przyglądających.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:24Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: A na ul. Ogólnej, na lampach, od lat wiszą odwrócone choinki. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza teraz, gdy włączane są światełka. Czy to nikomu nie pr,eszkadza? Czy tak miało być? Słyszę wiele głosów krytyki, przykre, że nikt z tym nic nie robi.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:15Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: BasiaTreść komentarza: Elblag jest bardzo ładnie przystrojony 🤩Data dodania komentarza: 13.12.2025, 09:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]
Reklama