Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czekasz na paczkę? Uważaj na tego SMS-a!

Elbląska policja ostrzega mieszkańców przed kolejną próbą oszustwa, tym razem przestępcy podszywają się pod pocztę.
Czekasz na paczkę? Uważaj na tego SMS-a!

Elbląska policja pokazała, jak wygląda SMS od oszustów. W jego treści czytamy:

"Poczta Polska: Paczka dotarła do magazynu dostawczego, ale nie można określić adresu dostawy. Proszę ponownie podać dokładny adres, dostarczymy go w ciągu 24 godzin"

" SMS nie pochodzi z prawdziwej  Poczty, to oszustwo. Nie otwieraj podanego w nim linku" - ostrzega elbląska policja.

"Przypominamy o tym, aby nie otwierać nieznanych linków przesłanych nam poprzez pocztę e-mail lub komunikatory, a już tym bardziej nie podawać danych autoryzacyjnych do konta czy też kart płatniczych" - mówi nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Gdzie mozna sie zapisywac na takie spotkanie?Data dodania komentarza: 7.12.2025, 18:45Źródło komentarza: Biznes przy jednym stole – elbląscy przedsiębiorcy rozmawiali o wyzwaniach i szansachAutor komentarza: choryTreść komentarza: Pytanie, jak mają się poruszać osoby niepełnosprawne, osoby po operacjach, które muszą jechać na zmianę opatrunku a samochód jest jedynym środkiem komunikacji? Czy organizator przewidział procedurę ?Data dodania komentarza: 6.12.2025, 19:17Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Było to w październiku a mamy grudzień dopiero poszukujecie . 🫣Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:41Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: Po co wszystko ciągle przeliczać na pieniądzeData dodania komentarza: 5.12.2025, 23:21Źródło komentarza: Świąteczny Elbląg na żywo w całej Polsce. Sobotnia atrakcja na jarmarkuAutor komentarza: 1505 tedTreść komentarza: Jak można prosić redakcję rozumiem sens reklam kwestia utrzymania, ale pod filmem który publikuje Policja to już przesada. Wiele osób przewinie dalej ,co nie pomoże w rozpoznaniu. Przemyślcie proszę.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 17:22Źródło komentarza: Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadków
Reklama