[MATERIAŁ FILMOWY "ROLKA"]
Express Elbląg to całodobowy serwis informacyjny o Elblągu i regionie. 23 listopada expresselblag.pl zmienił właściciela. Jeden z najbardziej poczytnych elbląskich portali kupiła Telewizja Elbląska, właściciel marki Truso.tv.
Portal Express Elbląg powstał w 2015 roku. Już po roku działalności portal plasował się w czołówce najbardziej poczytnych mediów – nie tylko w Elblągu, ale i w całym regionie.
Express Elbląg jest niezależnym źródłem całodobowego dostępu do ważnych informacji lokalnych. To lider w informowaniu o zdarzeniach drogowych, czy policyjnych interwencjach. Portal jest sukcesywnie rozwijany o kolejne bloki tematyczne.
Strony Express Elbląg i Truso.tv na Facebooku to dwa najpopularniejsze fanpage`e elbląskich mediów, które łącznie lubi ponad 70 tys. użytkowników. Swoim fanom oferują zarówno treści informacyjne jak i lifestyle`owe, rozrywkowe oraz historyczne.
Dziękujemy za zaufanie!
--autopromocja--
ŁN











![Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO] Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-znasz-ich-sa-poszukiwani-przez-policje-zobacz-nagranie-wideo-1764935792.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze