Swój debiut będą one miały już w najbliższą niedzielę na rzece Elbląg podczas wyścigu smoczych łodzi w trakcie Dni Elbląga.
Przypomnijmy, że smocze łodzie zostały zakupione z Budżetu Obywatelskiego z inicjatywy Krzysztofa Jaworskiego, elbląskiego dziennikarza radiowego.
Samorząd chciałby, aby smocze łodzie były użytkowane podczas wakacji również po zakończeniu Dni Elbląga. Zakup łodzi pochłonął z Budżetu Obywatelskiego 119 tys. zł.
[WIDEO]
AG
![Smocze łodzie trafiły do Elbląga [WIDEO] Smocze łodzie trafiły do Elbląga [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-smocze-lodzie-trafily-do-elblaga-wideo-1687352893.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze