Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolizja z policyjnym radiowozem. Mężczyzna przyjął mandat

26 lutego około godziny 7 na skrzyżowaniu 12 lutego-Armii Krajowej-Grota Roweckiego w Elblągu doszło do kolizji drogowej radiowozu z innym samochodem. Zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, postępowanie zakończyło się mandatem karnym.
Kolizja z policyjnym radiowozem. Mężczyzna przyjął mandat

Z ustaleń wynika, że 60-letni kierowca, jadąc pojazdem marki vw ulicą Grota Roweckiego w kierunku Armii Krajowej nie ustąpił pierwszeństwa policyjnemu radiowozowi, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Początkowo sprawa miała zostać skierowana do sądu, bo 60-latek nie chciał przyjąć mandatu. Jak jednak udał nam się dziś ustalić, 60-letni kierowca ostatecznie przyjął mandat.

Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i 10 punktami karnymi.

ŁN


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama