Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Elbląg oszustom od pokazów i prezentacji nie po drodze

"Nasze wspólne działania z Miejskim Rzecznikiem Praw Konsumentów są na tyle skuteczne, że Elbląg na liście firm, które chcą robić prezentacje są zaznaczone mocno na czerwono" - powiedział w naszym studiu nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.
Elbląg oszustom od pokazów i prezentacji nie po drodze

Autor: Ilustracja do tekstu

Chodzi o oszustwa, do których dochodzi na tak zwanych prezentacjach. Elblążanie dostawali prezenty, a w rzeczywistości otrzymywali kredyt.  Ostatnio w Elblągu zapadł wyrok skazujący mężczyzn za te nieuczciwe praktyki, w naszym studiu pytaliśmy policję, czy wyrok i działania policji odstraszają oszustów?

"My jesteśmy obecni na tych prezentacjach, często się one nie odbywają albo zostają w połowie przerwane, myślę, że taki sygnał idzie w Polskę i do firm, które chciałyby naciągać mieszkańców Elbląga" - mówi nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Cała rozmowa z nadkomisarzem Krzysztofem Nowackim:

ŁN

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Badu 23.02.2023 14:31
Nie prawda-że coś robicie.Do mojego ojca cały czas dzwonią gdybym nie wzięła sprawy w swoje ręce byłoby źle.Chociaż dalej dzwonią ale my nie odbieramy.Jest to bardzo już denerwujące.

Reklama