Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Szczęśliwiec z Braniewa z dużą wygraną w EuroJackpot!
Szczęśliwiec z Braniewa z dużą wygraną w EuroJackpot!
390 mln – tyle do wygrania było w ostatnim losowaniu EuroJackpot. Jednym ze szczęśliwców okazał się mieszkaniec Braniewa, który trafił wygraną trzeciego stopnia, wzbogacając się tym samym o 833 179,30 zł. 09.09.2024 09:28
Czeka na Was świat pełen atrakcji! Dni Otwarte Światowida już 13 i 15 września!
Czeka na Was świat pełen atrakcji! Dni Otwarte Światowida już 13 i 15 września!
Jeśli jeszcze nie macie planów na drugi weekend września to… zapraszamy na Dni Otwarte w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu! Zachęcamy do przeżycia niezapomnianych chwil pełne atrakcji! W dniach 13 i 15 września czekają na Was dwie niezwykłe imprezy, które zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. 09.09.2024 09:21
Dmuchane przeszkody opanowały Bażantarnię [FOTO]
Dmuchane przeszkody opanowały Bażantarnię [FOTO]
Już po raz trzeci dmuchane przeszkody opanowały Bażantarnię, za nami trzecia edycja Jump&Run. Poniżej prezentujemy nasz materiał filmowy oraz zdjęcia organizatora - MOSiR Elbląg. 08.09.2024 20:58
Skoki, biegi i dmuchane przeszkody czyli Bażantarnia Jump &Run [VIDEO]
Skoki, biegi i dmuchane przeszkody czyli Bażantarnia Jump &Run [VIDEO]
Elbląg po raz kolejny udowodnił, że sport może być świetną zabawą! A to za sprawą kolejnej edycji imprezy Bażantarnia Jump& Run. Biegacze zmierzyli się z trasą pełną dmuchanych przeszkód, które czekały na nich w Bażantarni. 08.09.2024 14:51
Złamane drzewo spadło na samochód
Złamane drzewo spadło na samochód
Do groźnej sytuacji drogowej doszło dziś (8 września) po godzinie 14.00 na ulicy Kościuszki w Elblągu. Część połamanego drzewa spadła na jezdnię i przejeżdżający pojazd. 08.09.2024 14:43    5    1
Piłkarskie święto kibiców w Elblągu trwa [FOTO]
Piłkarskie święto kibiców w Elblągu trwa [FOTO]
W Elblągu dziś (7 września) piłkarskie święto, na A8 odbył się mecz przyjaźni pomiędzy Olimpią Elbląg a Zagłębiem Sosnowiec. Żółto-biało-niebiescy dali powody kibicom do dłuższego świętowania, pokonali Zagłębie 4:1. 07.09.2024 19:39    3
Olimpia skuteczna, Zagłębie przyjazne (skrót)
Olimpia skuteczna, Zagłębie przyjazne (skrót)
Nowy trener, nowy sztab, nowe relacje, nowe nadzieje i piękny wynik. Olimpia Elbląg rozbiła Zagłębie Sosnowiec w meczu przyjaźni, na stadionie przy Agrykola. Co najważniejsze, o wyniku zadecydowali zawodnicy i szkoleniowcy, mocno związani z Elblągiem. 07.09.2024 19:01
Kajaki opanowały rzekę Elbląg [VIDEO]
Kajaki opanowały rzekę Elbląg [VIDEO]
07.09.2024 14:25
Przemarsz kibiców w Elblągu i pikieta [FOTO]
Przemarsz kibiców w Elblągu i pikieta [FOTO]
Na taki mecz trzeba było czekać bardzo długo. O godzinie 14 przy Agrykola odbędzie się mecz przyjaźni pomiędzy Olimpią Elbląg, a Zagłębiem Sosnowiec. Przed meczem pod Urzędem Miasta w Elblągu odbyła się pikieta kibiców pod hasłem "Nowy stadion dla Elbląga". 07.09.2024 13:30    5
W poniedziałek zabraknie wody [LISTA ULIC]
W poniedziałek zabraknie wody [LISTA ULIC]
EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanymi pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej dn. 09.09.2024 / poniedziałek / w godzinach 8.30-12.30 wystąpi całkowity brak dostawy wody oraz tymczasowe braki dostaw wody/słabe ciśnienie do zabudowań dla Odbiorców m.Elbląg: 07.09.2024 09:01
Wyjątkowa oferta: Warsztaty teatralne i muzyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Wyjątkowa oferta: Warsztaty teatralne i muzyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Edukacja teatralna to wyjątkowa forma pracy, która nie tylko rozwija wrażliwość artystyczną, ale także głęboko wnika w sferę emocjonalną i uczuciową uczestników. Teatr, jako synteza różnych sztuk, poprzez warsztaty stwarza możliwość wyrażania się w różnych formach artystycznych. Warsztaty teatralne nie tylko kształtują intelektualny i kulturalny rozwój dzieci i dorosłych, ale także uczą współpracy, pozwalają odkrywać własne talenty, rozwijają uczuciowość i wrażliwość. Co więcej, pomagają w budowaniu relacji społecznych, eliminując egocentryzm. 06.09.2024 16:42
Kiedyś były tu biblioteki, teraz będą książkomaty
Kiedyś były tu biblioteki, teraz będą książkomaty
Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej radni dopełnią formalności związanych z planowaną reorganizacją filii bibliotecznych. Dzięki temu miasto będzie mogło uwolnić pomieszczenia po dwóch niefunkcjonujących od prawie dwóch lat - Filii nr 1 przy ul. Brzeskiej 5 oraz Filii Nr 8 przy ul. Mielczarskiego 22-24. 06.09.2024 15:44    1
Reklama
Reklama