Bez okularów – to tak jak bez prawa jazdy. Przekonał się o tym w Elblągu kierowca autobusu
Nietypową kontrolę drogową przeprowadzili wczoraj elbląscy policjanci. Mężczyzna kierujący autobusem został ukarany za kierowanie bez uprawnień, ponieważ… jechał bez okularów. Te w jego prawie jazdy zostały określone przez lekarza jako konieczne do prowadzenia pojazdu. Policja przypomina, że taka sytuacja kończy się 500 złotowym mandatem a kierujący dalej nie pojedzie.
08.10.2019 11:41