Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Artykuły

Zgłosiły się osoby z autobusu. "Nie mają żadnych objawów, są objęci nadzorem"
Zgłosiły się osoby z autobusu. "Nie mają żadnych objawów, są objęci nadzorem"
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu prosił dziś (8.03) o pilny kontakt telefoniczny na Numer 666 191 783 wszystkie osoby, które w dniu 29.02.2020 powróciły z terenu Niemiec i Luksemburga do Elbląga, jadąc przez teren Polski autobusem firmy Sindbad (Opole). Apel mediów przyniósł szybki skutek. 08.03.2020 15:33    8    4
Pobiegli w Elblągu z okazji Dnia Kobiet
Pobiegli w Elblągu z okazji Dnia Kobiet
Dziś, 8 marca z okazji Dnia Kobiet Stowarzyszenie El-Aktywni zorganizowało w Bażantarni między innymi:V Leśny Półmaraton, bieg na 7 km, zawody nordic walking, tor z przeszkodami OCR. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób. 08.03.2020 13:19
Koronawirus w Ostródzie
Koronawirus w Ostródzie
W piątek po południu zostały potwierdzone cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Dwaj pacjenci przebywają w szpitalu w Szczecinie, jeden w Ostródzie, kolejny we Wrocławiu. 06.03.2020 18:30    6    1
13-letnia elblążanka wystąpi na najbardziej prestiżowym festiwalu dziecięcym w Europie!
13-letnia elblążanka wystąpi na najbardziej prestiżowym festiwalu dziecięcym w Europie!
13-letnia Swietłana Boguska od lat uczęszcza na zajęcia wokalne w MDK, gdzie śpiewa w zespole Małe Elbląskie Diamenty, szlifując swoje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Ponadto bierze lekcje śpiewu u Elizy Kaczmarczyk (to ona przygotowywała ją do solowego wystepu). 5 marca 2020 r. zakwalifikowała się do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. 06.03.2020 15:17    4
Koszulki na Bieg Piekarczyka
Koszulki na Bieg Piekarczyka
Do sprzedaży trafiła oficjalna koszulka XII Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka. W tym roku nowością jest fakt, że w barwach Piekarczyka, oprócz dorosłych, będą mogli pobiec również najmłodsi uczestnicy biegu. 06.03.2020 14:46
Kolejnych 3 kierowców w Elblągu straciło prawo jazdy
Kolejnych 3 kierowców w Elblągu straciło prawo jazdy
Policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali wczoraj trzech kierowców. Każdy z nich przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Wszyscy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków. 06.03.2020 13:30    1
Meble Wójcik na targach Meble Polska 2020
Meble Wójcik na targach Meble Polska 2020
Największe targi meblarskie w Europie Środkowo-Wschodniej już za nami. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam polskiego producenta mebli Meble Wójcik. Na stoisku firmy o powierzchni ponad 640m2 zaprezentowano nowe kolekcje nawiązujące do najpopularniejszych obecnie trendów w aranżacji wnętrz. 06.03.2020 13:11    3
Kłótnia pomiędzy braćmi z nożem w tle. Elbląska policja zatrzymała agrsora
Kłótnia pomiędzy braćmi z nożem w tle. Elbląska policja zatrzymała agrsora
Policjanci interweniowali w jednym z domów w podelblaskiej miejscowości. Tam doszło do kłótni pomiędzy braćmi. W jej trakcie jeden z nich miał wymachiwać nożem i odgrażać się. Agresywnego 32-latka zatrzymano w policyjnym areszcie. 06.03.2020 12:21    2    1
Usłyszał zarzut kradzieży renty. Był przyjacielem rodziny
Usłyszał zarzut kradzieży renty. Był przyjacielem rodziny
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 61-latkowi, który został zatrzymany pod zarzutem kradzieży renty 83-letniej kobiecie. Podejrzany był przyjacielem rodziny. Wykorzystał nieuwagę domowników i zabrał saszetkę, w której było blisko 1 000 zł. Policjanci z Młynar odzyskali skradzione pieniądze. 06.03.2020 12:16    1
Tramwaje na zakręcie... (opinia)
Tramwaje na zakręcie... (opinia)
Prezydent ustąpił i zawarł porozumienie. Związkowcy przyznają, że zgodzili się na kompromis dla dobra spółki. 06.03.2020 10:47    3    1
Krzysztof Bosak w Elblągu
Krzysztof Bosak w Elblągu
Krzysztof Bosak, kandydat na Prezydenta Polski z ramienia Konfederacji odwiedzi Elbląg. 05.03.2020 21:30    10    3
Chciałbym zostać zapamiętany jako dobry wiceprezydent Elbląga [ROZMOWA WIDEO]
Chciałbym zostać zapamiętany jako dobry wiceprezydent Elbląga [ROZMOWA WIDEO]
Michał Missan został wiceprezydentem Elbląga. Nowe stanowisko objął 28 lutego 2020 roku. W programie Studio Truso.tv rozmawiamy z nim m.in. na temat nowego stanowiska, zaopatrzenia miasta w ciepło oraz strajku motorniczych. Poniżej filmowy zapis rozmowy. 05.03.2020 20:39    4
Reklama
Reklama