Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Jakie korzyści przynosi wdrożenie inteligentnego domu w domu prywatnym?
Jakie korzyści przynosi wdrożenie inteligentnego domu w domu prywatnym?
Czy warto uczynić dom prywatny domem inteligentnym? Na pewno tak. Nowoczesne systemy nie są drogie, a korzyści płynące z wdrożenia systemu inteligentnego sterowania budynkiem całkiem spore. 14.04.2020 13:00
Życzenia świąteczne dla elbląskich medyków
Życzenia świąteczne dla elbląskich medyków
Prezydent Witold Wróblewski wraz z Wiceprezydentem Michałem Missanem przekazali dziś na ręce dyrektorów i pracowników placówek medycznych symboliczne kosze wielkanocne i świąteczne życzenia. Otrzymał je Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpital Miejski, Szpital El-Vita, Hospicjum oraz Dział Ratownictwa Medycznego. To wyraz uznania i wdzięczności dla wszystkich tych, którzy pracują na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Wiele z tych osób właśnie w pracy spędzi najbliższe Święta. 10.04.2020 14:13    5
Jak prawidłowo zakładać, użytkować i zdejmować maseczki ochronne?
Jak prawidłowo zakładać, użytkować i zdejmować maseczki ochronne?
9 kwietnia minister zdrowia Łukasz Szumowski wprowadził obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych od czwartku, 16 kwietnia br. 10.04.2020 13:40    4
Nie należy wpuszczać takich osób do swoich domów !
Nie należy wpuszczać takich osób do swoich domów !
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu ponownie ostrzega osoby starsze przed oszustami. 10.04.2020 11:42    2
Takich wniosków ZUS nie będzie rozpatrywał!
Takich wniosków ZUS nie będzie rozpatrywał!
Wszyscy, którzy chcą złożyć wniosek do ZUS elektronicznie, mogą go przekazać wyłącznie za pośrednictwem portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Skany, zdjęcia czy wypełnione pliki word lub pdf przesłane e-mailem nie będą traktowane jak wnioski i nie będą przez ZUS rozpatrywane. 10.04.2020 11:22    1
Oszustwa na portalach społecznościowych. Policja w Elblągu ostrzega!
Oszustwa na portalach społecznościowych. Policja w Elblągu ostrzega!
Policjanci z Elbląga odnotowali kilka doniesień dotyczących wyłudzenia pieniędzy. Chodzi o popularną od pewnego czasu metodę „na blika". Przestępcy włamują się na konta społecznościowe i podszywając się pod właścicieli kont proszą o szybką pożyczkę. 10.04.2020 09:41    1    1
Pędził ulicą Nowowiejską ponad 100 km/h
Pędził ulicą Nowowiejską ponad 100 km/h
Mały ruch i puste ulice to dla wielu kierowców jasny sygnał – można jechać szybciej. Znacznie szybciej. Nic bardziej mylnego. Przekonał się o tym dziś (10 kwietnia) kierowca, który pędził ulicą Nowowiejską w Elblągu ponad 100 km/h. 10.04.2020 07:56    33    3
Przystanki w czasie epidemii. Dziś odbyła się dezynfekcja [ZDJĘCIA]
Przystanki w czasie epidemii. Dziś odbyła się dezynfekcja [ZDJĘCIA]
Jak poinformował Urząd Miasta w Elblągu od dziś (9 kwietnia) prowadzona będzie dezynfekcja miejskich przystanków autobusowych i tramwajowych, przycisków sygnalizacji świetlnej oraz parkometrów. 09.04.2020 20:57
Życzenia Wielkanocne - Prezydent Elbląga Witold Wróblewski
Życzenia Wielkanocne - Prezydent Elbląga Witold Wróblewski
09.04.2020 20:17
Wielki Czwartek w czasach zarazy: "to czas próby"
Wielki Czwartek w czasach zarazy: "to czas próby"
Wielki Czwartek, to dzień ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. W parafii św. Brata Alberta o godzinie 18.00 odbyła się dziś (9 kwietnia) msza św. Wieczerzy Pańskiej pod przewodnictwem ks. bp Wojciecha Skibickiego, msza św. odbyła się bez obecności wiernych. 09.04.2020 20:02    1    6
Elbląg zakupił 3894 litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni
Elbląg zakupił 3894 litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni
3894 litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni zakupił do tej pory elbląski samorząd. 09.04.2020 16:09
Pasłęk: Złamał zasady kwarantanny i został ukarany. Musi zapłacić 5 tys. zł grzywny
Pasłęk: Złamał zasady kwarantanny i został ukarany. Musi zapłacić 5 tys. zł grzywny
Elbląscy i pasłęccy policjanci codziennie sprawdzają czy osoby zobligowane przez służby sanitarne do pozostawia w wyznaczonym miejscu stosują się do tego. Każda osoba objęta kwarantanną domową, musi być odpowiedzialna by nie narażać innych na ryzyko. Niestety, nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji. 09.04.2020 16:00    4
Reklama
Reklama