Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Kolejne 3 osoby z Elbląga wyzdrowiały!
Kolejne 3 osoby z Elbląga wyzdrowiały!
Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego poinformował nas dziś (15 kwietnia) o kolejnych 3 wyzdrowieniach w regionie. 15.04.2020 11:21
Policyjne zatrzymanie na Świerkowej. Sprawą zajmie się sanepid!
Policyjne zatrzymanie na Świerkowej. Sprawą zajmie się sanepid!
Wczoraj, 14 kwietnia około godziny 20.40 na ulicy Świerkowej w Elblągu policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej 66-latka, który jechał pojazdem marki kia. 15.04.2020 10:30    4
Zakrywanie ust i nosa, znamy szczegóły
Zakrywanie ust i nosa, znamy szczegóły
Ministerstwo Zdrowia zamieściło dziś (14 kwietnia) projekt rozporządzenia dotyczącego zakrywania ust i nosa, które ma obowiązywać od najbliższego czwartku. 14.04.2020 18:42
Nocne malowanie
Nocne malowanie
Sprzątanie dróg zbiegło się w czasie z malowaniem oznakowania poziomego na elbląskich jezdniach. 14.04.2020 18:05
Minister Zdrowia: "Możemy zapomnieć o takich wakacjach jak do tej pory"
Minister Zdrowia: "Możemy zapomnieć o takich wakacjach jak do tej pory"
"O takich wakacjach, jak sobie wyobrażamy i jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć, dlatego że nie ma żadnych danych naukowych, które by powiedziały: epidemia wygaśnie z powodu lata. (...) Nie podejrzewam, by nagle czerwiec, lipiec miał zlikwidować epidemię. Niestety będziemy się z nią borykać przez rok" - stwierdził Łukasz Szumowski w rozmowie w RMF FM. 14.04.2020 15:50    3
Całodobowe Biedronki na dłużej
Całodobowe Biedronki na dłużej
Biedronka przedłuża akcję "24", oznacza to, że sklepy sieci przez cały tydzień od 14 do 18 kwietnia będą działały w godzinach 6:00 – 24:00 lub całodobowo. 14.04.2020 15:02
Pożar budynku mieszkalnego przy ulicy Lubelskiej w Elblągu
Pożar budynku mieszkalnego przy ulicy Lubelskiej w Elblągu
13 kwietnia br. około godziny 01:20 strażacy otrzymali informację o pożarze budynku mieszkalnego przy ul. Lubelskiej w Elblągu. Do zdarzenia natychmiast zostali skierowani strażacy z obu elbląskich jednostek ratowniczo - gaśniczych. 14.04.2020 14:50    3
Epidemia w Elblągu, Prezydent przedstawił raport
Epidemia w Elblągu, Prezydent przedstawił raport
Dziś, 14 kwietnia Witold Wróblewski , Prezydent Elbląga po sztabie kryzysowym przedstawił informację o sytuacji epidemiologicznej w mieście. 14.04.2020 14:14    4    3
Dodatkowe służby na terenie Elbląga
Dodatkowe służby na terenie Elbląga
Wtorek 14 kwietnia to kolejny dzień dodatkowych służb na terenie Elbląga. Są one pełnione z uwagą na grupowanie się osób oraz pilnowanie porządku. Wraz z policjantami służbę pełnią żołnierze Żandarmerii Wojskowej oraz żołnierze WOT. 14.04.2020 14:03    1
Minął patrol policji, chwilę później stracił prawo jazdy
Minął patrol policji, chwilę później stracił prawo jazdy
Przekraczanie dozwolonej prędkości jest niebezpieczne i może prowadzić do wypadków drogowych. Niektórzy kierowcy o tym zapomnieli, a co więcej korzystają z tego, że obecnie ruch na drogach jest mniejszy i ponad miarę rozpędzają swoje auta. Policjanci z ruchu drogowego w czasie dwóch świątecznych dni zatrzymali prawa jazdy 7 takim kierującym. 14.04.2020 13:49    3    1
Jakie korzyści przynosi wdrożenie inteligentnego domu w domu prywatnym?
Jakie korzyści przynosi wdrożenie inteligentnego domu w domu prywatnym?
Czy warto uczynić dom prywatny domem inteligentnym? Na pewno tak. Nowoczesne systemy nie są drogie, a korzyści płynące z wdrożenia systemu inteligentnego sterowania budynkiem całkiem spore. 14.04.2020 13:00
Życzenia świąteczne dla elbląskich medyków
Życzenia świąteczne dla elbląskich medyków
Prezydent Witold Wróblewski wraz z Wiceprezydentem Michałem Missanem przekazali dziś na ręce dyrektorów i pracowników placówek medycznych symboliczne kosze wielkanocne i świąteczne życzenia. Otrzymał je Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpital Miejski, Szpital El-Vita, Hospicjum oraz Dział Ratownictwa Medycznego. To wyraz uznania i wdzięczności dla wszystkich tych, którzy pracują na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Wiele z tych osób właśnie w pracy spędzi najbliższe Święta. 10.04.2020 14:13    5
Reklama
Reklama