Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Nietypowy podróżny na przejściu
Nietypowy podróżny na przejściu
Funkcjonariusze Straży Granicznej pomogli choremu łabędziowi, który przywędrował na drogowe przejście graniczne w Grzechotkach. Zwierzę zauważył 22 maja funkcjonariusz SG, pełniący służbę na kierunku wyjazdowym z Polski. 25.05.2020 10:21    1
Strażacy z Jegłownika uratowali psa
Strażacy z Jegłownika uratowali psa
W minioną sobotę, 23 maja straż pożarna otrzymała zgłoszenie o uwięzionym psie w rowie melioracyjnym w Jegłowniku. 25.05.2020 10:07    1
4 etap odmrażania polskiej gospodarki. Co ze ślubami eventami i parkami rozrywki?
4 etap odmrażania polskiej gospodarki. Co ze ślubami eventami i parkami rozrywki?
Rząd przygotowuje się do 4 etapu odmrażania gospodarki, w tej chwili prowadzi konsultacje ws. wytycznych dla branż, które czekają na odmrożenie, m.in. eventowej, ślubnej oraz z właścicielami parków rozrywki. Zakończyliśmy już rozmowy ws. wytycznych dotyczących funkcjonowania – po odmrożeniu – salonów piercingu i tatuażu oraz solariów. 22.05.2020 14:14    3
75 lat polskiej administracji w Elblągu
75 lat polskiej administracji w Elblągu
22.05.2020 13:19
Nasz Elbląg - Magazyn Samorządowy odc. 4
Nasz Elbląg - Magazyn Samorządowy odc. 4
Witamy państwa w kolejnym wydaniu magazynu samorządowego „Nasz Elbląg”. 22.05.2020 13:16
Znaleziono telefon
Znaleziono telefon
Do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu pewien mężczyzna przyniósł telefon komórkowy, znaleziony 20 maja przy ul. Teatralnej w Elblągu 22.05.2020 12:27
Ofiarą padały kobiety, teraz mężczyzna z Elbląga
Ofiarą padały kobiety, teraz mężczyzna z Elbląga
„Za mundurem panny sznurem” – tak głosiło kiedyś pewne powiedzenie. Jak się okazuje 2020 rok przynosi coraz to inne zaskakujące sytuacje. Do tej pory ofiarą „amerykańskiego generała” padały kobiety. Tym razem oszust „nabrał” mężczyznę z Elbląga. W rozmowie z nim podał się za amerykańskiego żołnierza, ale płci pięknej. 22.05.2020 12:09    6    1
Hania z Elbląga: Szukam bliźniaka, co pokona Mamy raka
Hania z Elbląga: Szukam bliźniaka, co pokona Mamy raka
„Szukam bliźniaka, co pokona Mamy raka” – tak zaczyna się apel nastoletniej Hani z Elbląga. Mama dziewczynki na początku roku zachorowała na ostrą białaczkę szpikową. Aby uratować panią Justynę konieczny jest przeszczep szpiku. Obecnie elblążanka przebywa w szpitalu w Gdańsku, gdzie przechodzi cykl chemioterapii. Fundacja DKMS organizuje wirtualny dzień dawcy. Aby zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku wystarczy wejść na stronę fundacji DKMS i wypełnić ankietę. 21.05.2020 15:05    4
Startuje drugi etap „Modernizacji sieci ciepłowniczych w Elblągu"
Startuje drugi etap „Modernizacji sieci ciepłowniczych w Elblągu"
Jeszcze w maju rozpoczną się prace w ramach drugiego etapu projektu „Modernizacja sieci ciepłowniczych w Elblągu”. Celem prac jest unowocześnienie sieci oraz poprawa jakości powietrza. Projekt dofinansowany jest z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 21.05.2020 13:30    1
Okradły kobietę na elbląskim osiedlu Nad Jarem
Okradły kobietę na elbląskim osiedlu Nad Jarem
Sprawdzały czystość lecącej z kranu wody. Po sprawdzeniu okazało się, że z mieszkania zniknęła znaczna suma pieniędzy. Policja przestrzega by nie wpuszczać do mieszkania obcych osób. To uchroni nas przed utratą kosztowności. 21.05.2020 12:45    3    1
Elblążanie tęsknili za fryzjerem [ROZMOWA]
Elblążanie tęsknili za fryzjerem [ROZMOWA]
Od 18 maja została przywrócona możliwość otwarcia salonów fryzjerskich, które były zamknięte z powodu pandemii koronawirusa. Jakie były reakcje pierwszych klientów po otwarciu salonu oraz o nadchodzących trendach rozmawiamy z Danielem Stolarskim z Salonu Fryzjerskiego POINT. 21.05.2020 10:06
Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny
Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny
Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość przedstawionego na zdjęciu mężczyzny. Mógł on poruszać się autem poza granicami kraju. 20.05.2020 14:20    6
Reklama
Reklama