Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Sejm przyjął kolejne "500 plus". Ustawa czeka na podpis prezydenta
Sejm przyjął kolejne "500 plus". Ustawa czeka na podpis prezydenta
Prezydencka ustawa o bonie turystycznym została w środę przyjęta przez Sejm. Pieniądze w ramach bonu będą z jednej strony wakacyjnym wsparciem dla rodzin, a z drugiej – dla polskiej branży turystycznej. To 500 zł na każde dziecko przyznawane – tak jak w programie „Rodzina 500+” – niezależnie od dochodów. 16.07.2020 12:58    1    1
Śniadanie na trawie
Śniadanie na trawie
Na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL stanął wielki namiot. To oznacza, że drugie spotkanie w cyklu „Śniadanie na trawie”, które rozpocznie się w niedzielę 19 lipca o 10:00 odbędzie się nawet przy nieidealnej pogodzie. Pogoda ducha za to będzie z pewnością wyśmienita! 16.07.2020 12:15
32 grosze emerytury w Elblągu
32 grosze emerytury w Elblągu
Prawie 14 tysięcy złotych wynosi najwyższa emerytura w województwie warmińsko-mazurskim. Wypłaca ją olsztyński oddział ZUS. Nie jest to rekordowe świadczenie, bo w Polsce są osoby, które otrzymują emeryturę nawet powyżej 20 tys. zł. Jaki jest przepis na tak wysoką emeryturę? Sekret tkwi w długim stażu pracy, wysokich składkach i jak najpóźniejszym przejściu na emeryturę. 16.07.2020 11:45    10
16 lipca 1985 roku w wieku 35 lat zmarł Aleksander Płyszewski, wybitny sportowiec, sędzia klasy międzynarodowej, kierownik wyszkolenia Elbląskiego Klubu Karate
16 lipca 1985 roku w wieku 35 lat zmarł Aleksander Płyszewski, wybitny sportowiec, sędzia klasy międzynarodowej, kierownik wyszkolenia Elbląskiego Klubu Karate
Czy wiesz, że 16 lipca 1985 roku w wieku 35 lat zmarł Aleksander Płyszewski, wybitny sportowiec, sędzia klasy międzynarodowej, kierownik wyszkolenia Elbląskiego Klubu Karate? 16.07.2020 08:00
20 lat temu... 16.07.2000
20 lat temu... 16.07.2000
16.07.2020 08:00
Ciało kobiety w rzece Pasłęce
Ciało kobiety w rzece Pasłęce
Braniewscy funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczynę śmierci 72-latki, której ciało odnaleziono w rzece Pasłęce. Policjanci wciąż przypominają, że woda to żywioł, który nie wybacza błędów. Nigdy nie zapominajmy, że to my sami w pierwszej kolejności odpowiedzialni jesteśmy za swoje bezpieczeństwo. 15.07.2020 13:59
Elbląska grupa Speed aktywna - w ciągu minionej doby zatrzymali 9 praw jazdy!
Elbląska grupa Speed aktywna - w ciągu minionej doby zatrzymali 9 praw jazdy!
Policjanci z Grupy speed tylko w ciągu minionej doby zatrzymali 9 praw jazdy. Wszystkie z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h. 15.07.2020 13:08    2    1
Na parkingu przy Tortudze sypią się mandaty!
Na parkingu przy Tortudze sypią się mandaty!
Już prawie 100 razy interweniowała Straż Miejska na placu/parkingu przy "Tortudze", interwencje są związane z postawieniem tam niedawno znaku B-1 „zakaz ruchu w obu kierunkach" ,oznakowanie pionowe zakazuje wjazdu innym pojazdom niż autobusy. 15.07.2020 12:57    11    1
Młynary: Policjanci podjęli wyzwanie [WIDEO]
Młynary: Policjanci podjęli wyzwanie [WIDEO]
Policjanci z Posterunku Policji w Młynarach podjęli wyzwanie i dołączyli do akcji #GaszynChallenge, wspierając dzieci chore na SMA. Do dalszej pomocy nominowali Posterunek Policji w Wilczętach, Hollas Sp. z o.o. Zakład nr 3 w Ruciance oraz Energa Oświetlenie w Młynarach. Powodzenia! 15.07.2020 12:41    1    2
Wypadek dwóch motocyklistów na ulicy Druskiej
Wypadek dwóch motocyklistów na ulicy Druskiej
Wczoraj, 14 lipca około godziny 20.00 na ulicy Druskiej doszło do wypadku dwóch motocyklistów. 15.07.2020 10:29    3    1
15 lipca 1626 roku król szwedzki, Gustaw Adolf dokonał brawurowego wjazdu do obleganego Elbląga
15 lipca 1626 roku król szwedzki, Gustaw Adolf dokonał brawurowego wjazdu do obleganego Elbląga
Czy wiesz, że 15 lipca 1626 roku król szwedzki, Gustaw Adolf dokonał brawurowego wjazdu do obleganego Elbląga? 15.07.2020 08:00
Obsługa kierowców w Elblągu także przez internet!
Obsługa kierowców w Elblągu także przez internet!
Mając na względzie poprawę jakości obsługi naszych interesantów, Urząd Miejski w Elblągu wprowadza ułatwienia w zakresie spraw związanych z pojazdami przy zachowaniu wysokich wymogów sanitarnych. 14.07.2020 14:45
Reklama
Reklama