Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Pielęgnacja kamienia ogrodowego latem - sprawdź, jakie prace warto wykonać o tej porze roku
Pielęgnacja kamienia ogrodowego latem - sprawdź, jakie prace warto wykonać o tej porze roku
Kamień naturalny, podobnie, jak drewno, to materiały mające w sobie niewidoczne dla ludzkich oczu pory. Ich zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych, a zawłaszcza wody, to zatem konieczność. A letnia pora idealnie sprzyja wszelkim pracom pielęgnacyjnym w tym zakresie. Możesz skutecznie zabezpieczyć kamień przed działaniem wilgoci, odświeżyć jego wygląd, czy usunąć przebarwienia. 03.08.2020 11:00
Strażacy z Elbląga pamiętali o powstańcach [WIDEO]
Strażacy z Elbląga pamiętali o powstańcach [WIDEO]
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej nr 1 w Elblągu w dniu 1 sierpnia 2020 roku oddała hołd poległym Bohaterom Powstania Warszawskiego, które rozpoczęło się 76 lat temu - 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17°° i trwało 63 dni. 02.08.2020 12:22    1
Elbląg się zatrzymał
Elbląg się zatrzymał
Dziś, 1 sierpnia o godzinie 17.00 rozpoczęły się obchody 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczystość rozpoczęła się od uruchomienia na terenie całego Elbląga syren alarmowych. 01.08.2020 18:57    4    1
W Elblągu zna go chyba każdy. W końcu trafił do aresztu!
W Elblągu zna go chyba każdy. W końcu trafił do aresztu!
Dość dobrze znany elbląskiej policji 64-letni mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Powodem jest toczące się postępowanie i kradzieże, których dopuszczał się mężczyzna. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. 01.08.2020 11:26    10    9
Z piątku na sobotę będzie można aktywować bon turystyczny!
Z piątku na sobotę będzie można aktywować bon turystyczny!
500 zł na dziecko do 18. roku życia i dodatkowe 500 zł na dziecko z niepełnosprawnością – tyle wyniesie świadczenie z tytułu bonu turystycznego. Z piątku na sobotę będzie można aktywować bon i z niego skorzystać. Za jego pomocą beneficjenci opłacą np. wczasy, kolonie, obozy, tzw. zielone szkoły czy pobyt w hotelu na terenie Polski. Lista obiektów, które przyjmą płatności bonem, ukaże się w sobotę na stronie: bonturystyczny.gov.pl. Bony będą ważne aż do 31 marca 2022 r. 31.07.2020 14:07
Straż Miejska w Elblągu ma nowy samochód!
Straż Miejska w Elblągu ma nowy samochód!
Straż Miejska w Elblągu pozyskała z zasobów UM Elbląg używany pojazd NISSAN NAVARA 2,5 , rok produkcji 2012 więc nic nie kosztował. Pojazd wcześniej był użytkowany przez Elbląski Park Technologiczny. Aby pojazd mógł być wykorzystywany do celów służbowych należało go przygotować zgodnie z obowiązującymi przepisami. 31.07.2020 13:17    3    1
Postojowe dla zleceniobiorców!
Postojowe dla zleceniobiorców!
Na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS udostępniliśmy wniosek o świadczenie postojowe dla zleceniobiorców, którym zleceniodawca odmówi złożenia takiego wniosku. Jest to wniosek o symbolu RSP-CZ i można go przekazać do ZUS wyłącznie elektronicznie. 31.07.2020 11:29
Nasz Elbląg - Magazyn Samorządowy odc. 14
Nasz Elbląg - Magazyn Samorządowy odc. 14
Witamy Państwa w magazynie samorządowym „Nasz Elbląg”! Oto, co przygotowaliśmy w najnowszym odcinku: 31.07.2020 10:45
Zmiana organizacji ruchu - skrzyżowanie ul. Legionów i ul. Piłsudskiego
Zmiana organizacji ruchu - skrzyżowanie ul. Legionów i ul. Piłsudskiego
Departament Zarząd Dróg informuje, że na zlecenie Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w dniach od 03.08.2020r. do 19.08.2020r., w ciągu ul. Legionów - przy skrzyżowaniu z Al. Piłsudskiego będzie etapowo realizowana przebudowa sieci ciepłowniczej. 31.07.2020 09:56
TRANSCOM w Elblągu ma już rok!
TRANSCOM w Elblągu ma już rok!
Transcom Poland to firma w której każdego dnia 26,000 specjalistów, w 56 oddziałach, w 21 krajach przeprowadza z klientami rozmowy w ponad 33 językach. Świadczymy usługi dla międzynarodowych marek w różnych branżach. Pomagamy klientom banków, sklepów internetowych, modowych marek, operatorów komórkowych i wiele innych. 31.07.2020 08:00
31 lipca 1981 roku w hali sportowej KS „Olimpia” odbywały się wybory władz regionu NSZZ „Solidarność”. Przewodniczącym Zarządu Regionu został Tadeusz Chmielewski
31 lipca 1981 roku w hali sportowej KS „Olimpia” odbywały się wybory władz regionu NSZZ „Solidarność”. Przewodniczącym Zarządu Regionu został Tadeusz Chmielewski
Czy wiesz, że 31 lipca 1981 roku w hali sportowej KS „Olimpia” odbywały się wybory władz regionu NSZZ „Solidarność”. Przewodniczącym Zarządu Regionu został Tadeusz Chmielewski? 31.07.2020 08:00
20 lat temu... 31.07.2000
20 lat temu... 31.07.2000
31.07.2020 08:00
Reklama
Reklama