Rosnące bezrobocie w Elblągu i brak szczepionek na grypę. PO wystawiła rządowi akt oskarżenia!
Dziś (12 października) pod Powiatowym Urzędem Pracy w Elblągu Platforma Obywatelska zorganizowała konferencję prasową. Powód? Rosnące bezrobocie w czasie pandemii koronawirusa.
12.10.2020 11:13
68
11