Pasażer miał narkotyki, a kierowca był pod ich wpływem
Policjanci z Pasłęka zatrzymali wczoraj 25-latka, który posiadał przy sobie narkotyki a dokładnie amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna był pasażerem opla corsy którą kierował jego rówieśnik. Ten natomiast był pod wpływem narkotyków.
09.03.2022 11:31