Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Teraz w Elblągu

Na Królewieckiej będzie bezpieczniej? Zniknie słup
Na Królewieckiej będzie bezpieczniej? Zniknie słup
Betonowy słup ogłoszeniowy zlokalizowany przez Zespołem Szkół Gospodarczych przy ulicy Królewieckiej zniknie. Jest to pokłosie interpelacji, którą złożył radny Karol Bidziński. 06.02.2025 09:55
Kogo szukają do pracy? Najnowsze oferty w Elblągu
Kogo szukają do pracy? Najnowsze oferty w Elblągu
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu opublikował dziś (6 lutego) najnowsze nabory oraz oferty pracy. 06.02.2025 09:00
Olimpia z trzecim transferem
Ciekawe wzmocnienie naszej drużyny
Olimpia z trzecim transferem
Wszystko wskazuje na to, że Olimpia Elbląg rozpoczyna wzmacnianie składu, przed walką o utrzymanie się w Betclic Drugiej Lidze. Portal Weszło poinformował, że nowym zawodnikiem elblążan zostanie 23-letni pomocnik Mieszko Lorenc. Jego karierę poprzednio zahamowała kontuzja. 05.02.2025 17:10
Nowe stojaki rowerowe pojawią się przy szkole muzycznej. Gdzie jeszcze powinny? [WIDEO]
Nowe stojaki rowerowe pojawią się przy szkole muzycznej. Gdzie jeszcze powinny? [WIDEO]
Urząd Miejski w Elblągu organizuje konsultacje społeczne, których celem jest wskazanie miejsca dla nowych parkingów rowerowych oraz kolejnych podpórek rowerowych w przestrzeni Elbląga. 05.02.2025 14:30    2
Badania profilaktyczne dla druhów z OSP z woj. warmińsko-mazurskiego
Badania profilaktyczne dla druhów z OSP z woj. warmińsko-mazurskiego
Zarząd województwa przyznał środki na badania profilaktyczne dla druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa warmińsko-mazurskiego. 05.02.2025 13:37    2
Karol Nawrocki w Elblągu
Karol Nawrocki w Elblągu
9 lutego Elbląg odwiedzi popierany przez Prawo i Sprawiedliwość kandydat na Prezydenta RP Karol Nawrocki. 05.02.2025 13:19    6
Jedyny puchar. Karty, cicha woda i „tylko” 0:3 (cz. 3)
Historia Bartosza Białkowskiego - odcinek 3
Jedyny puchar. Karty, cicha woda i „tylko” 0:3 (cz. 3)
American dream w Elblągu. Program Polonia 2000. Radość z odżywek i entuzjazm zamiast finansów. W takiej Olimpii Elbląg zadebiutował Bartosz Białkowski. Minęły go nieciekawe czasy upadku lat 90-tych, ale paradoksem był fakt, że bieda, z początku nowego tysiąclecia, pomogła mu dokonać milowego skoku w swojej karierze. 04.02.2025 17:53    1
Tureckie tramwaje już jeżdżą po Olsztynie. Czy pojawią się też w Elblągu?
Tureckie tramwaje już jeżdżą po Olsztynie. Czy pojawią się też w Elblągu?
Dwie oferty wpłynęły do przetargu na zakup 10 tramwajów, które pojawić mają się na elbląskich torach. Bydgoska firma swoją ofertę wyceniła na 130,5 mln złotych, a turecki producent oszacował zamówienie na niecałe 95 mln złotych. Z kolei elbląski magistrat przeznaczył na zadanie 89,7 mln zł. A to oznacza, że w obu przypadkach, trzeba byłoby dołożyć do inwestycji. 04.02.2025 16:00    1
Jerzy Wcisła: Libacja pijacka wpisana jako merytoryczne działanie fundacji [WIDEO]
Jerzy Wcisła: Libacja pijacka wpisana jako merytoryczne działanie fundacji [WIDEO]
Nie cichną echa programu willa plus. Fundacja "Dumni z Elbląga", która otrzymała posiadłość w Karczowiskach Górnych wartą 2,1 mln zł oraz ponad 600 tys. zł na działalność na rzecz aktywizacji młodzieży, nadal zajmuje budynek. W siedzibie mają odbywać się teraz kursy numerologii i sensu egzystencji. Wcześniej miała tu miejsce chyba najgłośniejsza odsłona Nocy Kupały, którą zdaniem senatora ziemi elbląskiej Jerzego Wcisły, można nazwać tylko libacją. 04.02.2025 13:53
Natalia Szrama wicedyrektorem MOSiRu
Natalia Szrama wicedyrektorem MOSiRu
Dotychczasowa Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu została wicedyrektorem placówki. 04.02.2025 12:54    2
Trwa zabawa na dmuchanych torach w CRW Dolinka [WIDEO]
Trwa zabawa na dmuchanych torach w CRW Dolinka [WIDEO]
Dmuchane tory przeszkód po raz kolejny zagościły w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” w Elblągu. 04.02.2025 12:10
Mostek Elewów w Bażantarni ma wrócić na swoje miejsce.  Dyrekcja czeka na decyzję z Olsztyna [WIDEO]
Mostek Elewów w Bażantarni ma wrócić na swoje miejsce. Dyrekcja czeka na decyzję z Olsztyna [WIDEO]
Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej planuje przywrócenie inwestycji w jej pierwotnym miejscu. Procedura jest zawiła i długotrwała, ale wszystkie dokumenty zostały już złożone do unijnego konkursu. Dyrekcja PKWE czeka na decyzję z Olsztyna. 04.02.2025 11:45
Reklama
Reklama