Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na sygnale

Wypadki w Elblągu zdarzają się niestety często. Zawsze staramy się najszybciej informować o wypadkach, rodzinnych tragediach w Elblągu. Jesteśmy jednym z pierwszych elbląskich portali informacyjnych na miejscach wypadków na siódemce lub pożarach w Elblągu. Kiedy dojdzie do tragedii i zdarzy się pobicie lub zabójstwo w Elblągu, możecie liczyć na rzetelne i szybkie źródło wiadomości. Dowiesz się również o śmierci w Elblągu, gdyż publikujemy najważniejsze nekrologi. Byłeś świadkiem wypadku lub potrącenia w Elblągu? Napisz do nas!

Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu - usłyszał wyrok sądu
Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu - usłyszał wyrok sądu
47-letni kierowca z Elbląga został ukarany przez sąd za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu dla pieszych. Mężczyzna ma zapłacić 1 500 zł grzywny. Policjanci ostrzegają przed brawurą. 09.02.2022 12:34
Atakował w elbląskim sklepie potłuczoną butelką
Atakował w elbląskim sklepie potłuczoną butelką
Agresywnego mężczyznę atakującego potłuczoną butelką pracowników ochrony marketu w Elblągu pomógł 8 lutego obezwładnić miejscowy strażnik graniczny. Funkcjonariusz był poza służbą i widząc niebezpieczne zdarzenie, natychmiast zareagował. 09.02.2022 11:54    5
Poszukiwany wpadł na al. Grunwaldzkiej
Poszukiwany wpadł na al. Grunwaldzkiej
Elbląscy policjanci zatrzymali 36-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim tabletki ecstasy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 09.02.2022 10:42
Mandaty dla kierowców dają zarobić państwu. I to jak
Mandaty dla kierowców dają zarobić państwu. I to jak
Wiadomo, ile pieniędzy wpłynęło do państwowej kasy z mandatów karnych od 1 stycznia. To o ponad 70 procent więcej niż rok wcześniej. 08.02.2022 13:27    2
Z mieszkania prosto do aresztu
Z mieszkania prosto do aresztu
Policjanci z Elbląga zatrzymali 36-latka, przy którym znaleźli marihuanę. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 08.02.2022 12:30    6
Elblążanin poszukiwany listem gończym
Elblążanin poszukiwany listem gończym
OKOŃSKI ADAM s. Jana, Henryki ur. 16.02.1972 r. w Elblągu. 08.02.2022 11:52    1    6
Wybijał szyby w samochodach
Wybijał szyby w samochodach
Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi, który powybijał szyby w trzech samochodach, zniszczył elewację budynku i drzwi. Wszystko to miało miejsce w Elblągu. Jak tłumaczył był pijany i nie wie dlaczego to zrobił. Zatrzymany mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Starty jakich dokonał to ponad 10 tys zł. 07.02.2022 13:38    3    5
Wylądował na boku na trasie Elbląg-Malbork
Wylądował na boku na trasie Elbląg-Malbork
Dziś, 5 lutego około godziny 9.00 na drodze krajowej nr 22, na trasie Elbląg-Malbork doszło do kolizji drogowej. 05.02.2022 10:21    18    7
Groźna kolizja na trasie Unii. Policjanci apelują o ostrożność
Groźna kolizja na trasie Unii. Policjanci apelują o ostrożność
Dostawczy citroen jumper wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z volkswagenem golfem. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na Trasie Unii Europejskiej w Elblągu. Policjanci apelują o ostrożność. 04.02.2022 11:49    1
2500 zł mandatu dla mieszkańca Młynar
2500 zł mandatu dla mieszkańca Młynar
Policjanci z Młynar ukarali wysokim mandatem karnym 60-letniego rowerzystę, który miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za wykroczenie, którego się dopuścił zapłaci 2 500 zł. 03.02.2022 09:38    6    1
Tragiczny wypadek na cmentarzu
Tragiczny wypadek na cmentarzu
W trakcie prac przy podcinaniu konarów drzew na cmentarzu w Pieniężnie zginął jeden z pracowników. 02.02.2022 14:11    8    1
Elblążanka straciła 22 tysiące złotych. Oszust podszył się pod pracownika banku!
Elblążanka straciła 22 tysiące złotych. Oszust podszył się pod pracownika banku!
Mieszkanka Elbląga uwierzyła oszustowi podającemu się za pracownika banku i zainstalowała na swoim telefonie aplikację, umożliwiającą zdalny dostęp do konta. Kobieta straciła blisko 22 tys. zł. Policjanci ostrzegają przed oszustami. 02.02.2022 13:27    1
Reklama
Reklama