Przebudowa dobudowanej części budynku I LO polegać ma na:
- robotach rozbiórkowych stropu pomieszczenia WC wraz z kabinami ustępowymi oraz wyposażeniem,
- przebudowie instalacji wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej i grzewczej,
- demontażu instalacji elektrycznej,
- wykonaniu nowego stropu wraz z warstwami wykończeniowymi,
- naprawie i wzmocnieniu ścian oraz filarów ceglanych podpierających belki stropu,
- wykonaniu palowania pod ściankami przybudówki po zewnętrznym obrysie,
- demontażu i ponownym montażu chodnika.
Okres realizacji zamówienia będzie wynosił 3 miesiące. Swoje oferty wykonawcy mogą składać do 30 września do godz. 9:30.
Reklama
I LO zostanie częściowo przebudowane
Władze miasta szukają wykonawcy inwestycji: „Przebudowa zaplecza przy sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pocztowej w Elblągu”.
- Redakcja Truso
- 20.09.2022 12:36

Autor: Express Elbląg
Data dodania:
20.09.2022 12:36
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze