Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca 2022 r. na dworcu PKS w Elblągu. Nietrzeźwy 44-latek najpierw ostentacyjnie pił alkohol w miejscu publicznym, a chwilę później wszczął awanturę z kierowcą autobusu. Tym samym zakłócił porządek publiczny.
Potrzebna była interwencja Policji. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego i sporządzili do sądu wniosek o jego ukaranie. Sąd wydał wyrok nakazowy. Mężczyzna musi teraz zapłacić 1 000 zł grzywny.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

![Ruszyła 13. edycja jarmarku SztukaTerria [GALERIA ZDJĘĆ] Ruszyła 13. edycja jarmarku SztukaTerria [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-ruszyla-13-edycja-jarmarku-sztukaterria-1765712566.jpg)







![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze