Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zostań ratownikiem MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkie osoby bezrobotne i zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy na kurs ratownika wodnego. Każdy uczestnik, po zdaniu egzaminu i zdobyciu uprawnień, będzie mógł rozpocząć pracę w elbląskich pływalniach MOSiR. Zgłoszenia można składać do piątku, 16 września.
  • Źródło: Tekst MOSiR
Zostań ratownikiem MOSiR

Autor: zdj. MOSiR

Umiejętność pływania i dobry stan zdrowia, to wymagania kwalifikacyjne kandydata na ratownika wodnego. Jeśli spełniasz powyższe warunki, chcesz pracować jako ratownik wodny i nieść pomoc potrzebującym, to zgłoś się na kurs ratownika wodnego, organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu.  

Uczestnikami szkolenia mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy. Dodatkowo, od kandydatów wymagany jest dobry stan zdrowia oraz umiejętność dobrego pływania. Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników, który pozytywnie zda egzaminy, uzyska uprawnienia ratownika wodnego, kurs KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) oraz uprawnienia motorowodne. Dodatkowo po zdobyciu uprawnień gwarantujemy pracę w elbląskich pływalniach MOSiR.

Kurs sfinansowany będzie ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 16 września 2022 r., do godz. 13:00, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu, przy ul. Karowej 1 (sekretariat pok. nr 9), pod numerem  telefonu: 55 625 60 56 lub 55 625 63 00 lub przez email: [email protected].

Tekst i fot. MOSiR


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: SeniorkaTreść komentarza: Żeby opłacić miejsce na cmentarzu trzeba jechać z gotówką bo nie można on line na konto "Dębicy"Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:23Źródło komentarza: Nowa metoda dokonywania opłat w urzędzieAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Grają na czasie odwlekająData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:21Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Osoby o zaburzeniu narcystycznym zawsze włączają osoby trzeba to się nazywa triangulacja . Ludzie bez empatii nie mają sprawnego przedniego płata czołowego , ponieważ sami w Dzieciństwie doznawali przemocyData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:19Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci Oliwiera
Reklama