Do tej napaści doszło w sobotę przed godziną 22.00 na ulicy Kopernika. Tam nieustalony do tej pory sprawca napadł na 83-letnią kobietę, wyrwał jej torebkę, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.
Reklama
Jak przekazał w rozmowie z nami nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu - kobieta nie ucierpiała podczas napaści.
Policja prowadzi teraz czynności polegające na ustaleniu sprawcy i jego zatrzymaniu. Jak się dowiadujemy w torebce 83-latki znajdowała się niewielka ilość gotówki oraz dokumenty.
Za rozbój grozi kara od 2 lat do 12 lat pozbawienia wolności.
Łukasz Nosarzewski







![Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO] Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-na-wiadukcie-wideo-1760720360.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-1761413226.jpg)


![Broń, narkotyki i gotówka. Gang z Warmii i Mazur rozbity [FOTO] Broń, narkotyki i gotówka. Gang z Warmii i Mazur rozbity [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-bron-narkotyki-i-gotowka-gang-z-warmii-i-mazur-rozbity-foto-1761289066.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze