Pierwsza interwencja miała miejsce 29 kwietnia br. przy ulicy Druskiej w Elblągu. Tam został zatrzymany 43-letni mężczyzna. Policjanci znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z zielonym suszem. Testy wykazały, że to marihuana.
Z kolei 30 kwietnia br. przy ul. Daszyńskiego funkcjonariusze zabezpieczyli przy 36-latku woreczek z amfetaminą. Obydwaj zatrzymani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg











![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze