Jak się dowiadujemy, do czasu pozyskania i wymiany nowych urządzeń sygnalizacja będzie działa w trybie awaryjnym (sygnał żółty pulsujący).
Urząd Miasta w Elblągu przeprasza za utrudnienia i prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

Autor: fot. pixabay/Ilustracja do tekstu
Jak się dowiadujemy, do czasu pozyskania i wymiany nowych urządzeń sygnalizacja będzie działa w trybie awaryjnym (sygnał żółty pulsujący).
Urząd Miasta w Elblągu przeprasza za utrudnienia i prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze