"Pierwszy z nich ustawiony jest w budynku dworca PKS, przed Referatem Obsługi Kierowców, drugi stoi w Ratuszu Staromiejskim" - informuje UM w Elblągu.
Urzędnicy zachęcają mieszkańców do tej szybkiej i wygodnej formy płatności. Płatności dokonywane za pośrednictwem opłatomatów nie wiążą się z żadnymi prowizjami.



![Aleksandry rozdane. Teatr w Elblągu świętował Międzynarodowy Dzień Teatru [FOTO] Aleksandry rozdane. Teatr w Elblągu świętował Międzynarodowy Dzień Teatru [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-aleksandry-rozdane-teatr-w-elblagu-swietowal-miedzynarodowy-dzien-teatru-foto-1774714618.png)
![„Przemiany” w elbląskim muzeum. Wystawa pokazuje 80 lat historii regionu [FOTO] „Przemiany” w elbląskim muzeum. Wystawa pokazuje 80 lat historii regionu [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-przemiany-w-elblaskim-muzeum-wystawa-pokazuje-80-lat-historii-regionu-foto-1774702487.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze