"Pierwszy z nich ustawiony jest w budynku dworca PKS, przed Referatem Obsługi Kierowców, drugi stoi w Ratuszu Staromiejskim" - informuje UM w Elblągu.
Urzędnicy zachęcają mieszkańców do tej szybkiej i wygodnej formy płatności. Płatności dokonywane za pośrednictwem opłatomatów nie wiążą się z żadnymi prowizjami.

Napisz komentarz
Komentarze