Zbiórkę realizuje Urząd Miejski w Elblągu wspólnie z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oraz wolontariuszami z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu.
Czekamy w namiocie
Specjalnie oznaczony namiot, gdzie będzie można wesprzeć zwierzaki, ustawiony będzie przed Ratuszem Staromiejskim w sobotę i niedzielę (11 i 12 grudnia) od godz. 11 do zakończenia imprezy na Starym Mieście.
Elblążanie będą mogli wesprzeć zwierzęta w bezpośredni sposób przynosząc do namiotu:
• dobrej jakości karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów.
• koce, ręczniki bawełniane
• żwirek dla kotów
• klatki transportowe dla psów i kotów (różne rozmiary - najlepiej duże)
• ręczniki papierowe i podkłady higieniczne
• płyny zawierające chlor, które używane są do dezynfekcji i mycia kojców.
Wszystkie te rzeczy pozwolą zwierzętom w lepszych warunkach przetrwać zimę i zachować dobrą kondycję.
Kwestujemy na starówce
W pobliżu namiotu i wzdłuż Starego Rynku prowadzona będzie przez uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących kwesta na rzecz zwierząt.
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA ELBLĄŻAN - SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOBACZYSZ KLIKAJĄC TUTAJ
ZAPRASZAMY!



![Aleksandry rozdane. Teatr w Elblągu świętował Międzynarodowy Dzień Teatru [FOTO] Aleksandry rozdane. Teatr w Elblągu świętował Międzynarodowy Dzień Teatru [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-aleksandry-rozdane-teatr-w-elblagu-swietowal-miedzynarodowy-dzien-teatru-foto-1774714618.png)
![„Przemiany” w elbląskim muzeum. Wystawa pokazuje 80 lat historii regionu [FOTO] „Przemiany” w elbląskim muzeum. Wystawa pokazuje 80 lat historii regionu [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-przemiany-w-elblaskim-muzeum-wystawa-pokazuje-80-lat-historii-regionu-foto-1774702487.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze