Rozpoczął się sezon na wymianę opon w naszych samochodach z letnich na zimowe.
Pamiętajmy, że zużyte opony samochodowe bezpłatnie - w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami możemy pozostawić w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Wystarczy przewieźć zużyte opony na ul. Mazurską 42 w Elblągu - wypełnić pisemne oświadczenie i wyzbyć się opon w ilości 4 sztuk/na gospodarstwo domowe/na rok.
Nie zaśmiecajmy naszego miasta, nie narażajmy się na kary z tytułu zaśmiecania.
Źródło: Straż Miejska w Elblągu

Napisz komentarz
Komentarze