Kontrole prędkości miały miejsce na terenie Elbląga. Rekordzista został zatrzymany na ul. Ogólnej. 24-latek jechał hondą 113 km/h. Na tej samej ulicy policjanci skontrolowali kierowcę mercedesa. 43-latek miał na liczniku 102 km/h.
Ostatni z kierowców był skontrolowany na ulicy Browarnej. Prowadził mercedesa z prędkością 101 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg




![Matura 2026 w Elblągu. Jak poszła matematyka? [WIDEO] Matura 2026 w Elblągu. Jak poszła matematyka? [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-matura-2026-w-elblagu-jak-poszla-matematyka-wideo-1777986330.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze