Wracają zajęcia grupowe organizowane w budynku Lodowiska Helena. W poniedziałek zapraszamy na FIT Camp, we wtorek i czwartek na Zumbę, a w środę na Turbo Spalanie. Zajęcia odbywają się na płycie lodowiska. Na Jogę zapraszamy we wtorki. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godzinie 19:00. Na zajęcia Jogi i Tabaty prosimy o zabranie mat. Zapisy pod nr tel. 55 625 63 00 mailowo: [email protected] Można również zgłosić się wysyłając wiadomość za pomocą fanpage na Facebooku MOSiR. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Aktywuj się z MOSiR-em!
- Express Elbląg
- 15.05.2020 15:24 (aktualizacja 19.09.2023 11:39)
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze