Wszystkie działania przeprowadzono zgodnie z obowiązującymi procedurami przy użyciu środków przeznaczonych do tego typu zadań.
Według danych Powiatowego Inspektora Sanitarnego na dzień 02.05.2020 r., na godz. 9.00 liczba zarażonych z terenu miasta wynosi 3 osoby. Aktualnie 8 osób objętych jest przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną kwarantanną, a 12 osób nadzorem epidemiologicznym.
Poniżej zdjęcia z działań OSP Krzewsk.
Red.
![Strażacy z Krzewska dezynfekowali pomieszczenia po kwarantannie [ZDJĘCIA] Strażacy z Krzewska dezynfekowali pomieszczenia po kwarantannie [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-strazacy-z-krzewska-dezynfekowali-pomieszczenia-po-kwarantannie-zdjecia-1644492999.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze