Na przekór listopadowej szarudze spróbujemy zatrzymać jak najwięcej światła i barw. Spróbujemy oswoić ciemność – może i ona okaże się potrzebna? – zachęca Marianna Oklejak.
Marianna Oklejak – ilustratorka, projektantka i autorka książek dla dzieci. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie (2006). Jej prace są nagradzane w Polsce i za granicą, trafiają do finałów prestiżowych konkursów (Bologna Ragazzi, CJ Picture Book Award, Golden Pinwheel, Tallinn Illustration Triennal, Nami Island). Książki przez nią zilustrowane są wpisane na Listę Skarbów Muzeum Książki, listę Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium, honorową międzynarodową listę IBBY i prezentowane na wystawach w różnych krajach. Inspiruje się polskim folklorem, a podróże są jej wielką pasją. Jest ilustratorką popularnej serii o Basi, napisanej przez Zofię Stanecką.
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6+ wraz z rodzicami/opiekunami.
Więcej informacji i zapisy:
Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj
ul. Zamkowa 1
tel (55) 625 60 23
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.


![Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO] Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-znasz-ich-sa-poszukiwani-przez-policje-zobacz-nagranie-wideo-1764935792.jpg)






![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze