Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Zmiany w Sklepie Społecznym Pod Cisem – nowe godziny i strefy dla klientów

Sklep Społeczny Pod Cisem w Elblągu wprowadził zmiany w funkcjonowaniu. Od zeszłego tygodnia klienci mogą korzystać z nowej aranżacji sklepu i trzech specjalnych stref: premium, przecen oraz darmowych rzeczy.
Kliknij aby odtworzyć

Jak informuje Olga Porożyńska, poniedziałek będzie teraz dniem, w którym sklep pozostaje zamknięty. To czas na przygotowanie i uporządkowanie oferty. Od wtorku do piątku sklep działa w godzinach 9:00–17:00, natomiast w soboty w godzinach 10:00–14:00.

Nowa aranżacja wnętrza ma na celu ułatwić klientom zakupy. W strefie premium znajdują się artykuły bardziej luksusowe, w strefie przecen produkty w atrakcyjnych cenach, a w strefie darmowej – przedmioty, które można zabrać bezpłatnie. Jak podkreśla koordynatorka, ta ostatnia cieszy się od początku dużym zainteresowaniem.

Sklep dziękuje wszystkim darczyńcom za przekazywane rzeczy. Jeśli ktoś nie ma możliwości dostarczenia ich osobiście, może zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie sklepu – pracownicy odbiorą je bezpośrednio z domu.

Sklep zachęca również do oddawania rzeczy, których elblążanie już nie używają. Mogą to być ubrania, książki, zabawki, małe sprzęty domowe czy naczynia. Dzięki temu zyskują one drugie życie i trafiają do osób, które ich potrzebują.

– „Dziękuję wszystkim, którzy dostarczają nam rzeczy. Jeśli ktoś nie ma możliwości przywiezienia ich osobiście, wystarczy zadzwonić. Przyjedziemy i odbierzemy je z domu” – dodaje Olga Porożyńska.

Sklep Społeczny w Domu pod Cisem ul. Stawidłowa 3

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

nierobyOszusci 14.09.2025 12:49
Dajcie spokoj z tym pseudo czymś i ta okropna baba starsza z tego filmiku

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HMChTreść komentarza: Dobromir, puknij się w czoło. Ile osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty, by dostosować prędkość? Jak masz problem to zwolnij do 30km/h. Co tu ma do rzeczy uskok (5 cm), kot, plama oleju czy łoś? Samochód nie łapie pobocza - to kierowca...Data dodania komentarza: 13.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: DobromirTreść komentarza: Ile jeszcze osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty aby władze gminny rychliki zajęli się remontem pobocza gdzie spad ma 4-5cm i gdy samochód złapie pobocza nie ma szans na uratowanieData dodania komentarza: 13.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: IoTreść komentarza: Słabo wystrojone miasto za to najbardziej zadłużone w województwie warmińsko mazurskim. BrawoData dodania komentarza: 13.12.2025, 11:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblazankaTreść komentarza: Proszę zwrócić uwagę na choinkii zawieszone wysoko na lampach przy ul. Ogólnej. Czy nikt nie widzi, że zostały zawieszone odwrotnie, tj. czubkiem w dół? Teraz gdy są podświetlane, dziwnie wyglądają, delikatnie mówiąc. Czy tego nikt z decydentów nie widzi? Czy to za duży problem w ich poprawieniu. Prezydenta proszę przyjrzeć się odrobinę gdyż miasto i bez tego jest krytykowane zwłaszcza pr#ez przyjezdnych, bardziej się przyglądających.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:24Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: A na ul. Ogólnej, na lampach, od lat wiszą odwrócone choinki. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza teraz, gdy włączane są światełka. Czy to nikomu nie pr,eszkadza? Czy tak miało być? Słyszę wiele głosów krytyki, przykre, że nikt z tym nic nie robi.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:15Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: BasiaTreść komentarza: Elblag jest bardzo ładnie przystrojony 🤩Data dodania komentarza: 13.12.2025, 09:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]
Reklama