Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„Operetki czar” zakończy XXVIII Letni Salon Muzyczny

Dziś, w niedzielę 17 sierpnia o godz. 17.00, Bażantarnia zabrzmi po raz ostatni w tym sezonie. Niezależnie od pogody, publiczność weźmie udział w finałowym koncercie XXVIII Letniego Salonu Muzycznego. Tegoroczne lato w Elblągu zakończy się pod znakiem operetki i wyjątkowych głosów.
  • Źródło: Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w Elblągu
„Operetki czar” zakończy XXVIII Letni Salon Muzyczny

Na scenie wystąpią:

  • Przemysław Radziszewski – tenor, który porzucił karierę wojskową dla muzyki. Finalista „Must Be The Music”, zdobywca II miejsca w „The Voice of Poland”. Od 2015 roku związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku. Dziś występuje na polskich i światowych scenach, łącząc muzykę klasyczną i rozrywkową. Od ubiegłego roku prowadzi klasę śpiewu solowego w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.
  • Magdalena Poronin – śpiewaczka, której pełen emocji głos świetnie oddaje klimat operetki.
  • Dorota Artykiewicz-Skrla – odpowiadająca za akompaniament na instrumentach klawiszowych.

Wieczór poprowadzi Mikołaj Ostrowski, aktor Teatru im. Aleksandra Sewruka. Publiczności znany jest m.in. jako Mistrz Ceremonii w „Cabarecie” czy z ról w spektaklach „Jentl” i „Mały Książę”. Ostrowski ma na koncie również wyjątkowe koncerty poświęcone bardom rosyjskim i twórczości Jacka Kaczmarskiego.

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa „Pozdrowienia z Bażantarni”, przygotowana przez Kamila Zimnickiego i Zbigniewa Zajchowskiego.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama