W ciągu dotychczasowych 19 odcinków pokazaliśmy konkretne przykłady działań finansowanych z Funduszy Europejskich – od rewitalizacji miast, inwestycji w zdrowie i innowacje, po transformację energetyczną, wsparcie edukacji i transportu. O tych zmianach opowiadali samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy i mieszkańcy – wszyscy ci, którzy realnie korzystają z efektów Polityki Spójności.
O przyszłości Funduszy Europejskich opowiedzą przedstawiciele władz krajowych i regionalnych – wiceminister Jan Szyszko oraz marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Marcin Kuchciński. Z kolei poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Protas podzieli się refleksją o wyzwaniach i możliwościach nowej perspektywy finansowej po 2027 roku.

Współfinansowane przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są jednak wyłącznie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska ani organ przyznający pomoc nie ponoszą za nie odpowiedzialności.









![Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO] Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-na-wiadukcie-wideo-1760720360.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze