Festyn rozpoczął się godzinie 10:00, a potrwa do godziny 14:00. W tym czasie mieszkańcy mogą przekazać innym przedmioty w dobrym stanie, których już nie używają, albo oddać odpady i wymienić je na rośliny.
Zakład Utylizacji Odpadów oraz jego partnerzy przygotowali dla mieszkańców dużo bezpłatnych atrakcji, oraz zajęć o charakterze edukacyjnym.

[FOTO]













![W Elblągu trwa festyn "Nie marnuj, napraw, wymień" [FOTO] W Elblągu trwa festyn "Nie marnuj, napraw, wymień" [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-w-elblagu-trwa-festyn-nie-marnuj-napraw-wymien-foto-1748079897.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze