Program Erasmus+ daje studentom wiele możliwości. Dzięki niemu mogą brać udział w ciekawych zajęciach, które wynoszą naukę poza granice kraju.
Praca w międzynarodowej grupie była cennym doświadczeniem dla elbląskich studentów, którzy gościli koleżanki i kolegów z innych krajów na swojej uczelni.
ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO:
Tygodniowe spotkanie warsztatowe w ramach programu Blended Intensive Programme odbyło się w Instytucie Ekonomicznym Akademii Nauki Stosowanych w Elblągu.
Wzięło w nim udział ponad dwudziestu studentów i wykładowców z czterech europejskich uczelni z: Francji, Grecji, Rumunii i Polski.
![Nauka ponad granicami. Studenci ANS w Elblągu szlifują nie tylko umiejętności językowe [WIDEO] Nauka ponad granicami. Studenci ANS w Elblągu szlifują nie tylko umiejętności językowe [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-nauka-ponad-granicami-studenci-ans-w-elblagu-szlifuja-nie-tylko-umiejetnosci-jezykowe-wideo-1747996050-full.png)








![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze