Nie będzie tu moralnych uniesień ani ckliwych opowieści o przebaczeniu – dostaniem za to w twarz konkretną porcją emocji, absurdalnego humoru i relacji tak gęstych, że można by je kroić szpadlem.
Ludzie w tej sztuce szukają winnych – ale szukają też sensu w swojej bezradności, śmieją się z tego, czego nie da się zmienić i próbują – czasem nieudolnie – być blisko drugiego człowieka, mimo że wszystko w nich krzyczy „daj spokój!”.
Na scenie – mocny zespół: Maria Makowska-Franceson, Dariusz Siastacz i Marcin Tomasik, ale szczególna uwaga: w roli Mairtina zadebiutuje Michał Królikowski.
Więcej w materiale filmowym.
[WIDEO]
--Portal informacyjny Express Elbląg oraz Telewizja Truso.tv są patronem medialnym Teatru im. A. Sewruka w Elblągu-
![Przed nami 320 premiera elbląskiego teatru [WIDEO] Przed nami 320 premiera elbląskiego teatru [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-przed-nami-320-premiera-elblaskiego-teatru-wideo-1747833279.jpg)








![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze