Kara do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 46-latkowi, który został zatrzymany przez policyjny patrol interwencyjny. Wcześniej, oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o mężczyźnie kopiącym w zaparkowane auta.
Policjanci zatrzymali 46-latka po krótkim pościgu, bo na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczął on uciekać. Po zatrzymaniu, mężczyzna oświadczył policjantom: „że lubi od czasu do czasu coś zniszczyć”. Jednym z uszkodzonych pojazdów był nissan micra, w którym 46-latek uszkodził lusterka, porysował karoserię i oderwał wycieraczkę.
Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. O karze dla niego zadecyduje sąd. Kodeks Karny za dewastację przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu



![Elbląg gościł najlepsze drużyny w kraju [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg gościł najlepsze drużyny w kraju [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-arena-wielkich-emocji-kghm-mks-zaglebie-lubin-zdobylo-puchar-polski-galeria-zdjec-1778430357.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze