"Fantastyczny wyścig, przeżyliśmy chwilę zatrzymania serca w połowie dystansu, ale po piekielnym finiszu panowie przekroczyli linie mety jako pierwsi. To pierwszy udany krok"
- mówi nam Wojciech Załuski, prezes i trener UKS Silvant Kajak Elbląg.
"Teraz należy zachować chłodną głowę, dlatego, że mamy bardzo ciężki półfinał"
- dodaje Wojciech Załuski.
Półfinał odbędzie się w piątek (9sierpnia)
ŁN

Napisz komentarz
Komentarze