Ma to związek z konsolidacją usług pediatrycznych, czyli doprowadzenia do świadczenia w jednym miejscu opieki medycznej dzieci i młodzieży do 18 r. ż która dotychczas realizowana była w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.
Przypomnijmy, że w Szpitalu Miejskim w lipcu po modernizacji oddany został oddział pediatryczny. Działa tam również oddział chirurgii dziecięcej.
ŁN

Napisz komentarz
Komentarze