Po godzinie 15 policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie o tym, że za m. Marzęcino od strony Nowego Dworu Gdańskiego płonie autobus. Do zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratunkowe.
Na miejscu policjanci zabezpieczyli miejsce, a strażacy PSP z Nowego Dworu Gdańskiego przystąpili do gaszenia ognia, który powstał w silniku zlokalizowanym na końcu pojazdu.
"Dzięki szybkiej reakcji kierowcy, który po zauważeniu zadymienia zatrzymał pojazd i nakazał pozostałym aby go opuścili, nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy" - poinformowała policja w Nowym Dworze Gdańskim.
Pożar ugasili strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim.
[ZDJĘCIA]
.jpg)


Łukasz Nosarzewski









![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze