Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trasa Elbląg - Malbork zablokowana [OBJAZD]

Dziś (16 czerwca) kilka minut po godzinie 10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 22 (trasa Elbląg-Malbork).
Reklama
Trasa Elbląg - Malbork zablokowana [OBJAZD]

Autor: OSP Jegłownik

Do zderzenia pojazdów doszło na wysokości miejscowości Karczowiska Górne. Jak przekazał w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu - w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Reklama

Z ustaleń drogówki wynika, że 28- letnia kobieta jadąca Coltem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z Oplem, którym kierował 47- latek.

Do kolizji mógł się przyczynić rozlany wcześniej olej.

Droga przez kilka godzin była zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierowali kierowców na Raczki Elbląskie. Od około godziny 13 ruch jest drożny.

 Na miejscu pracowali policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jegłowniku.

[ZDJĘCIA OSP JEGŁOWNIK]

fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik
fot. OSP Jegłownik

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Przecież to nic nie zmienia Skoro już hakerzy mają i na to sposób O krok do tyłu da Te niby Nowinki Z obserwacji otoczeniaData dodania komentarza: 17.05.2025, 10:50Źródło komentarza: Zmiany w kartach płatniczych. Już wiadomo, co się zmieniAutor komentarza: ZainteresowanyTreść komentarza: Gdzie teraz udać się na egzamin państwowy z prawa jazdy , jak nie do WORD w Elblągu?Data dodania komentarza: 17.05.2025, 08:45Źródło komentarza: Odbyli kurs, zdali egzamin, ale prawa jazdy nie mająAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Ten ośrodek w Elblągu jest najgorszy na jaki spotkałam.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 08:31Źródło komentarza: Odbyli kurs, zdali egzamin, ale prawa jazdy nie mająAutor komentarza: AnonimaTreść komentarza: Brawa dla chłopaka, który zglosił się na policję i przyjął mandat. Nie płakał i nie lamentował jak kierowcy złapani na gorącym uczynku. Zapewne teraz czeka go mnóstwo pracy ze swoim psem, który wykazał nadmierną opiekuńczość do swojego opiekuna.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 22:00Źródło komentarza: York zagryziony na Dąbka. Jak sprawę zakończyła policja?Autor komentarza: AnonimaTreść komentarza: Bo gdyby york nie sprowokował, to by do niczego nie doszło.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 21:28Źródło komentarza: Zagryzł yorka. Sprawę wyjaśnia policjaAutor komentarza: Aleks MalewiczTreść komentarza: Na pewno jechał przepisowe 50 km/cz. a przegląd był robiony w pełni żetelnie z pomiarem geometrii pojazdu włącznie a nie tylko "pruuuu, pruuuu, hamowanie i dziękuję 100 zł".Data dodania komentarza: 16.05.2025, 19:24Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w powiecie braniewskim. Nie żyje 28-latek
Reklama