Na miejsce wypadku została zadysponowana straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 73-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Toyota jadąc ulicą Radomską od strony Trasy Unii Europejskiej - uderzył w zaparkowany częściowo na chodniku, częściowo na jezdni pojazd, w którym znajdowała się kobieta, która decyzją ratowników medycznych została zabrana do szpitala na badania.
W wyniku zderzenia pojazdów samochód sprawcy dachował.
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali sprawcy prawo jazdy, sporządzą również wniosek do sądu o ukaranie.
Łukasz Nosarzewski


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze