Przyjezdni znajdują się na 14 pozycji w lidze. Drużyna gości zdobyła 4 punkty, ogrywając tylko Olimpię Zambrów. W minionym pojedynku łowiczanie zremisowali 0:0 na swoim boisku z Bronią Radom. Ciekawe jest to, że w czterech na pięć pojedynków w tych rozgrywkach, Pelikan nie strzelił gola. Sztuka ta, nie udała się rywalom od ponad 270 minut.
Nasza drużyna jest na 8 miejscu w tabeli. W dotychczasowych występach gracze Pomarańczowych wywalczyli 7 punktów i ich postawa mogła się podobać, analizując potencjał kadry. Jednak w sytuacji, gdy Concordia musiała zagrać z Legią II Warszawa, wzmocnioną wieloma twarzami z Ekstraklasy, widać było spore problemy. Rywal zdobył 5 bramek.
Jednak elblążanie mają zdobywać punkty w innych meczach. Pelikan to ekipa, będąca akurat w zasięgu Słoników, więc starcie na stadionie przy ul. Krakusa jest dla gospodarzy ważniejsze. Celem trzecioligowca jest przede wszystkim utrzymanie się na tym poziomie.
Concordia Elbląg – Pelikan Łowicz, sobota, 2 września, godzina 17:00, dla kibiców będzie przygotowany punkt gastronomiczny, wstęp jest wolny


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze