Centrum Spotkań Europejski Światowid zaprasza w piątek na wernisaż wystawy "Mikołaj Kopernik na walorach filatelistycznych". Oprócz tego, we Fromborku, również w piątek, odbędzie się plenerowe kino z filmem "Lejdis".
Stowarzyszenie Kulturalne Co jest? nie zwalnia tempa. W piątek o godzinie 19:00 zagra grupa Jazz Beatles z Imieninowym Jazz Setem. W sobotę o 19:00 startuje wystawa Jany Denisiuk w Kiosku Kultury. A o godzinie 20:00, na Przystani Grupy Wodnej, zagra grupa z trójmiasta Jazxing.
PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zachęca do spaceru w ramach sobót z przewodnikiem na spotkanie „Tropem bażanta, elbląska Bażantarnia”.
"Kantata na Cztery Skrzydła" to kolejne spotkanie w ramach 26. Salonu Letniego. Spotkania organizowane są w muszli w Bażantarni, a organizatorem jest Elbląskiej Towarzystwo Kulturalne i Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.



![Wiemy jak będzie wyglądał port w Elblągu [WIDEO] Wiemy jak będzie wyglądał port w Elblągu [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-wiemy-jak-bedzie-wygladal-port-w-elblagu-wideo-1770815930.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze