W dniu 8 lipca do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim zgłosili się, pracownicy organizacji prozwierzęcej prosząc policjantów o interwencję na jednej z posesji w powiecie nowodworskim, ponieważ z posiadanych przez nich informacji wynikało, że 42-letni mężczyzna zabił i zakopał swojego psa.
Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali nietrzeźwego 42-latka. W toku prowadzonych na miejscu czynności policjanci ujawnili i wykopali zabitego psa. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany.
Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad swoim psem. 42-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


![Święto Konstytucji 3 Maja. Tak wyglądały obchody w Elblągu [GALERIA ZDJĘĆ] Święto Konstytucji 3 Maja. Tak wyglądały obchody w Elblągu [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-swieto-konstytucji-3-maja-tak-wygladaly-obchody-w-elblagu-galeria-zdjec-1777812008.png)









Napisz komentarz
Komentarze