Policjanci ustalili i zatrzymali 36-latka, który ukradł rower z klatki schodowej jednego z budynków. Jak tłumaczył się policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu chciał go używać do przemieszczania się po mieście. Niedługo później sprzedał go jednak za... 100 złotych (wartość roweru ponad 4 tys)
Nowy właściciel rower oddał... do lombardu. Teraz sprawca kradzieży odpowie za swój czyn przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.
36-latek był notowany wcześniej za inne przestępstwa. Rower wrócił już do prawowitej właścicielki.
nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Napisz komentarz
Komentarze