Do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych doszło na drodze S7 pod Kazimierowem w okolicy Elbląga.
Jak przekazał w rozmowie z nami nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu - pojazd ciężarowy uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego, który zatrzymał się na pasie technicznym.
Jeden z kierowców został zabrany do szpitala na badania. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana. Jest wyznaczony objazd techniczny przed Nogatem.
ŁN

Napisz komentarz
Komentarze